SoN DestaN Paylaşım Platformu
Slm Ben qeldim!! 2evdcvs
Slm Ben qeldim!! 2evdcvs
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Slm Ben qeldim!!

2 posters
YazarMesaj
oxyqen42

Slm Ben qeldim!! Empty
MesajKonu: Slm Ben qeldim!!   Slm Ben qeldim!! EmptySalı Şub. 09, 2010 8:00 pm

Slm Ben Sondestana Başlıycam Öncelikle Okcu Kor puanları Nasıl Veriliyor Bide ARkadaş Ortamı LAzım Hepinize ii ForumLar.Pk İçin En iyi KArakter Hanqisi Yada..
GeneralRa
Admin
Admin
GeneralRa

Slm Ben qeldim!! Empty
MesajKonu: Geri: Slm Ben qeldim!!   Slm Ben qeldim!! EmptyÇarş. Şub. 10, 2010 1:18 am

öncelıkle Hoşgeldın

akruh-şifacı ve Kara büyücüler Hariç tüm Karakterler genelıkle Ateş Kullanır ateş atağpı arttırır ateşe vermenı önerırım okcu olucaksan sınıfın kesınlıkle Gizli Kolcu OLsun en sağlam karakterdir Pk da en iyi Karakter genelde Demir Krandır Çok sağlam defansı vardır ve çok iyi vurur hemde aşırı fazla vurur eğer kasarsan anlarsın ben Kara hançer kasıyorum Bu dengesızlığın düzeleceğini Umup Tam sürümü Beklıyorum. Şuanda Paladın karakteri geldı Paladınde AkŞovalye En sağlamıdır Paladınde Kasabılırsın defans Çok sağlamdır.Atak arttırıcı skilelri defans skilleri kritik Çarpan skilleri büyü defans falan baya sağlam bi karakter
http://sondestan.ultimarpg.net
oxyqen42

Slm Ben qeldim!! Empty
MesajKonu: Geri: Slm Ben qeldim!!   Slm Ben qeldim!! EmptyÇarş. Şub. 10, 2010 7:39 pm

Yardımın İcin Saol Loncanda HayırLı olsun...

Slm Ben qeldim!!
1 sayfadaki 1 sayfası