SoN DestaN Paylaşım Platformu
Kutsal Canavar Üretme (Binek Hayvan) 2evdcvs
Kutsal Canavar Üretme (Binek Hayvan) 2evdcvs
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Kutsal Canavar Üretme (Binek Hayvan)

3 posters
YazarMesaj
GeneralRa
Admin
Admin
GeneralRa

Kutsal Canavar Üretme (Binek Hayvan) Empty
MesajKonu: Kutsal Canavar Üretme (Binek Hayvan)   Kutsal Canavar Üretme (Binek Hayvan) EmptyCuma Ocak 15, 2010 10:28 am

Kutsal Hayvan Üretme

Berneodaki Emily gidiyoruz üret seçeğine tıklıyoruz kutsal hayvan için gerekli olan malzemeleri Gösteriyor bizim onları bir şekilde toplamamız gerekiyor

Kutsal Canavar Üretme (Binek Hayvan) J8cw9s

Şimdi hangi eşyanın nerede çıkacağini anlatıcağim öncelikle madene gidiyoruz ve kazıyoruz tabi çelik birden biri çıkmıyor onu üreteceğiniz bunun için demir cevheri ve güçlendirilmiş ajanı lazım dikkat ederseniz demir cevheri kırmızı güçlendirilmiş ajanda mavi renkte peki bunları nasıl üreteceğiz ilk resimdeki sımpson gidiyoruz ve üret seçeneğine tıklıyoruz eğer elimizde yeterince varsa 22 adet çelik toplanıyor yoksa tekrar çıkartıyorsunuz

Kutsal Canavar Üretme (Binek Hayvan) Screen11

Çeliğide hallentik sıra şimdi deride bu sabır isteyen ve meşakatli bir iştir öncelikle deriler genellikle timsahlardan çıkıyor(bazen domuzlardan)Size tavsiyem bataklığa gidin çıkana kadar timsah kesin ben öle yapmıştım yada satın alabilirsiniz ama ucuz olduğunu sanmayın

Kutsal Canavar Üretme (Binek Hayvan) Screen12

Ve son malzememize geldik kor kristali bunu size satın alın derdim ama daha kolay bir yolu var berneodaki ellen gidiyorsunuz satın al kısmına tıklayın Kor konsantrasyon kabı alın ve kasın 2 kor puanı 1 kor kristali demek unutmayın (Şişeye Sağ Tıklarsanız Şişe Dolar)

Kutsal Canavar Üretme (Binek Hayvan) 16c0s5g

Evet tüm malzemelerimiz hazır artık emily gidip üret tıkladıktan sonra hepsini birleştir deyin Kurt Umuz Hazır clown

Kutsal Canavar Üretme (Binek Hayvan) J8cw9s
http://sondestan.ultimarpg.net
cgty
Genel Moderatör
Genel Moderatör
cgty

MesajKonu: Geri: Kutsal Canavar Üretme (Binek Hayvan)   Kutsal Canavar Üretme (Binek Hayvan) EmptyPtsi Ocak 18, 2010 9:02 pm

bana ilk kurtumu ant abi almıştı (GeneralRa)
http://sondestan.ile.biz
aresgod

MesajKonu: Geri: Kutsal Canavar Üretme (Binek Hayvan)   Kutsal Canavar Üretme (Binek Hayvan) EmptyCuma Ocak 22, 2010 2:43 pm

ben sınıf atlamak için sertifikayı nasıl bulucam :S sonrasında bu hayvanlardan alıcam çünkü Very Happy ama sertifika yok

Kutsal Canavar Üretme (Binek Hayvan)
1 sayfadaki 1 sayfası