SoN DestaN Paylaşım Platformu
Kendi Malzememi  Üretmek İstiyorum Diyenler! 2evdcvs
Kendi Malzememi  Üretmek İstiyorum Diyenler! 2evdcvs
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Kendi Malzememi Üretmek İstiyorum Diyenler!

YazarMesaj
GeneralRa
Admin
Admin
GeneralRa

Kendi Malzememi  Üretmek İstiyorum Diyenler! Empty
MesajKonu: Kendi Malzememi Üretmek İstiyorum Diyenler!   Kendi Malzememi  Üretmek İstiyorum Diyenler! EmptyPaz Ara. 27, 2009 7:46 pm

Kendi Malzememi  Üretmek İstiyorum Diyenler! X4rdd1Kendi Malzememi  Üretmek İstiyorum Diyenler! 2hqcxaf

Alıntı :
Sondestan.ile.biz Üyeleri Cvplarınız Eksik Etmeyınkı Paylaşımlarımız Devam etsın Like a Star @ heaven

İlk önce Şehirdeki Zanaatkar a gidiyoruz ''üret'' Tıklıyoruz Ve Açılan Pencerede bir çok görev malzemesi veya item yapmak için gereken malzemelerı elde edebilirsiniz yeterki istediği malzemelerı bulun

Alıntı :
tag: son destan deri,sondestan çelik,çelik,deri,mavi kor kristal.kor kristal,kor taşı parcası,metal güçelendiricisi sondestan,sert tel,yumuşak,kömür,yumuşak kömür,mitril levha,sondestan, sondestan yüksek kalite deri dokuma,konsantre balık yağı,demir göküm son destan,sondestan,sondestan
http://sondestan.ultimarpg.net

Kendi Malzememi Üretmek İstiyorum Diyenler!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Madende Üstüm Çok Cabuk Doluyor Diyenler!!