SoN DestaN Paylaşım Platformu
Son Destan İteme + Basmak!! 2evdcvs
Son Destan İteme + Basmak!! 2evdcvs
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Son Destan İteme + Basmak!!

4 posters
YazarMesaj
GeneralRa
Admin
Admin
GeneralRa

Son Destan İteme + Basmak!! Empty
MesajKonu: Son Destan İteme + Basmak!!   Son Destan İteme + Basmak!! EmptyPtsi Ara. 21, 2009 3:32 pm

İteme + basmak için 2 ayrı Perşomen kullanılır : Silah Yükseltme Perşomeni ve Zırh Yükseltme Perşomeni İtemimiz giysi ise Zırh Yükseltme Perşomeni ile silah ise Silah Yükseltme Perşomeni kullanırız. Peki bu scrolları nasıl kullanacaz ? Örneğin silaha + basmak istiyoruz. Silah Yükseltme Perşomenine mouse ile sağ tıklayın. Sonra iteme mouse ile sol tıklayın. Başarılıysa item +1 yükselir. Not : +5 ya kadar başarısız olsa bile item yok olmaz. Bu yüzden +6 ve üzerine + basarken iyi düşünün!!!

Silah Yükseltme Perşomenive Zırh Yükseltme Perşomeni 'leri Şehirdeki Pazarlarda Bulabılırsınız Veya Şehirlerdeki Kullanılabilir Malzemeler Dükkan'larına Gidip 7 kor tası ile Çekilişe Girip Şansınızı Denıyebilirsiniz.( perşomenın çeklişte Cıkma Şansı %50 dir) Karınca Dağı denılen Biyerde Npc de Satılıyor Ama tam yerını bilmıyoruz Bulunca Forumumuzda Bulabılırsınız.

En son GeneralRa tarafından Cuma Ocak 15, 2010 9:56 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
http://sondestan.ultimarpg.net
sonnefes

MesajKonu: Geri: Son Destan İteme + Basmak!!   Son Destan İteme + Basmak!! EmptyÇarş. Ocak 06, 2010 2:04 am

hangi yaratıklardan dusuyor usta bunlar
GeneralRa
Admin
Admin
GeneralRa

MesajKonu: Geri: Son Destan İteme + Basmak!!   Son Destan İteme + Basmak!! EmptyÇarş. Ocak 06, 2010 9:18 am

Anlatım Tekrar Hazırlanmıştır Tekrar Okursanız Herşeyı Anlayacağınıza Emınım. study
sonnefes

MesajKonu: Geri: Son Destan İteme + Basmak!!   Son Destan İteme + Basmak!! EmptyPtsi Ocak 11, 2010 2:52 am

USTA KARINCA MAGRASININA GIRDIKTEN SONRA ALTA INEN KAPIYA GIRIYORUZ BIR ALLATA HARITAANIN USTUNDE 1 KAPI DAHA YAV SAG UST ORADAN GIRDIGIMIZDE 1 ADAM VAR ONDAN ALIYORUZ SARI IKSIRDE SATILIYO

ZIRH 350K SILAH 700 K YA SATILIYO

BU ARADA SILAH +4 DEN SONRA YANMA SANSI VAR BEN +5 TE YAKTIM
GeneralRa
Admin
Admin
GeneralRa

MesajKonu: Geri: Son Destan İteme + Basmak!!   Son Destan İteme + Basmak!! EmptyPtsi Ocak 11, 2010 11:42 pm

forumda +7 demişlerdi ama Çok teşekkürler

o fiyatlara bir sıfır fazla koymuşsun galıba stallarda bile zırh 40 k 50 k arası falan satılıyor.
sonnefes

MesajKonu: Geri: Son Destan İteme + Basmak!!   Son Destan İteme + Basmak!! EmptyCuma Ocak 15, 2010 11:44 pm

ewet pardon kardes pardon 35 k 70 k bence bunun tıcaretı fazla arkadaslar karınca magrasına kutsal yaratıkla gırın yaratıklara yakalanma sansı az

önce bir kat assagı ınin sonra sol ustte gıdın orada kucuk bır adavar orada bır kapı var oraya gırın

35 k ya alın 40 satın ıyı para var
cgty
Genel Moderatör
Genel Moderatör
cgty

MesajKonu: Geri: Son Destan İteme + Basmak!!   Son Destan İteme + Basmak!! EmptySalı Ocak 19, 2010 10:38 pm

ant abi sağ olsun silah +3 oldu +1 i ben basdım +2 ve +3 ü ant abi bastı
http://sondestan.ile.biz
kalpsyz

MesajKonu: Geri: Son Destan İteme + Basmak!!   Son Destan İteme + Basmak!! EmptySalı Ekim 26, 2010 1:06 pm

arkadaslar ben bu oyuna yeni basliycam acaba ırklar var mı daha once knight online oynadım karus ve human ırkları var orda bu oyunda da oyle ırk secimi var mi acaba ? varsa hangi ırktan olayım oyunun icinde bana yardimci olurlar mı?

Son Destan İteme + Basmak!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» SoN DestaN Hikayesi
» Son Destan ve Etkinlikleri!
» SoN DestaN Sistem Gereksinimleri
» Son Destan Karakterler Resimleri
» Son Destan İndirme Linkleri